Хмельницький

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межахВіньковецького, Кам’янець-Подільського, Білогірського, Волочиського, Городоцького, Деражнянського, Полонського, Старосинявського, Ізяславського, Новоушицького, Дунаєвецького, Летичівського, Красилівського, Шепетівського, Чемеровецького, Старокостянтинівського, Славутського, Ярмолинецького, Теофіпольського районів Хмельницької області

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ) повідомляє про початок проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності та інших категорій земель державної власності Хмельницької області (Договір про надання послуг №92 від 01.06.2020р.). Всі роботи по інвентаризації проводяться з червня по грудень 2020 року включно.  

Інформація про погодження меж суміжних землевласників (землекористувачів) розміщена в місцевих засобах масової інформації (веб-сайтах, газетах), а також на дошках оголошень сільських та міських рад, територіальних громад та буде здійснюватися відповідно до графіків. Просимо всіх землевласників (землекористувачів) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами відповідних сільських та міських рад, ОТГ.

У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України №376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі земельних ділянок вважаються погодженими. З метою отримання додаткової інформації та правової допомоги звертайтесь за телефоном: +38(097) 265 4865 або пишіть на електронну пошту (email): info@unex.kiev.ua.